kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Spánková terapia - CPAP BiPAP

Cena od: do:
Vyhľadávanie v kategórii:

Najlepšie značkové prístroje CPAP a BiPAP pre znovu-nastolenie a podporu kvalitného spánku.

Ak patríte k tým, ktorí sa nezobúdzajú ráno svieži a plní energie, môžete sa teraz vrátiť do tohoto stavu za pomoci najkvalitnejších značkových BiPAP prístrojov Resmed VPAP ST a jednoduchšieho AutoCPAP Philips Respironics Dreamstation.

Tieto prístroje majú ako štandart SD kartu, kde zaznamenávajú váš dýchací režim počas spánku, zohrievané zvlčovače a môžete k nim pripojiť pripojiť aj kyslíkové koncentrátory napr. Philips EverFlo a pod., aby bol vdychovaný vzduch ešte kvalitnejší na kyslík. 

Počas spánku Vám tieto strojčeky pomáhájú správne dýchať, aby nedošlo k chrápaniu a následnej zástave dýchania na viac ako 10 sekúnd, kedy sa zo spánku obyčajne prebudíte. Táto vec sa vyskytuje hlavne u mužov a odborne sa volá spánková APNOE.

Tieto prístroje sú určené aj pre každého, kto si chce prehĺbiť a skvalitniť spánok, pretože počas spánku sa pľúca menej rozpínajú, okysličujú telo asi o 30% menej ako za bdelého stavu a vzniká tak deficit.

Je možné nimi nahradiť aj užívanie rôznych liekov na spanie a tak odľahčiť organizmus od chemickej záťaže a nežiadúcich účinkov.

Doprajte si aj Vy dnes túto bezkonkurenčnú a dostupnú možnosť zobudiť sa ráno svieži a plní energie !

Zabezpečujeme predaj, prenájom, záručný a pozáručný servis, ako aj výkup týchto najkvalitnejších značkových ventilačných prístrojov pre kliniky a jednotlivých klientov pre :

Resmed S8 CPAP / VPAP ST

Resmed S9 Elite / AutoSet / VPAP ST

Resmed Stellar 100 a 150

Philips Respironics Dreamstation AutoCPAP

Philips Respironics BiPAP V30/V40 Silver

V prípade akýchkoľvek otázok nas neváhajte kontaktovať E-mailom, alebo telefonicky.

Stránky: | 1 |

 

 Philips Respironics Dreamstation AutoCPAP

   Spánková terapia CPAP AutoCPAP

-38% 1 420,00 €
880,00 €
22 528,00 Kč

Veľmi spoľahlivý značkový prístroj používaný pre spánkovú terapiu, ktorý si teraz môže dovoliť každý.

nie je na sklade
Stránky: | 1 |