kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

GABA 500 mg x 100 kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:24,00 €
Ušetríte - zľava:37.5% / 9,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
GABA 500 mg x 100 kapslí

Gama aminomaslová kyselina (GABA) je aminokyselina, ktorá vzniká v mozgu. GABA je odvodená z kyseliny glutamovej pomocou vitamínu B6. GABA je neurotransmiter.

Niekoľko klinických štúdií dokázalo, že užívaním GABA sa stimuluje rastový hormón. Rozdelením rastových hormónov môže zvýšiť svalovú hmotu. GABA je pre kulturistov, Power zdvihákov, bežcov a iných športovcov všetkých úrovní.

GABA má ďalšie pozitívne účinky na telo, kladný vplyv na krvný tlak, znižuje úzkosť a zlepšuje kvalitu spánku. Okrem toho reguluje chuť k jedlu a tým pomáha udržovať optimálnu hmotnosť.

Ideálny čas pre užívanie GABA je tesne pred spaním, v relatívne prázdnom žalúdku. Na lačno znamená približne 45 minút po poslednom jedle. 

Účinky GABA sa líšia od osôb, ktoré ju užívajú, ale sú viditelné obvykle po dvoch týždňoch. Po 6 až 8 týždňoch užívania sa prejavia pozitívne účinky GABA v plnom rozsahu.

Zloženie: Kyselina gama-aminobutánová (500 mg v 1 kapsli)
Vitamín B-6 (Pyridoxín, 2 mg v 1 kapsli)
vegetariánska kapsula: celulóza
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
okyselujúci prostriedok: oxid kremičitý
prídavná látka: ryžová múka

Dávkovanie: 1 kapsula 2 až 3 krát denne, najlepšie s džúsom alebo vodou na lačný žalúdok

Min. trvanlivosť do 10 / 2022
 
Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom! 

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 


« späť