kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Kozlík lekársky / Valerian Root / 500 mg x 250 kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:36,00 €
Ušetríte - zľava:58.33% / 21,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
Valerian Root / Kozlík lekársky 500 x

Valerian pracuje v harmónií so svojím prírodným cyklom podporiť relaxáciu a je určený na pomoc s nespavosťou. Valerian pomáha propagovať relaxáciu, takže môžete nechať za sebou rušný deň a dostať sa do kľudného odpočinku, ktorý si zaslúžite. Inšpirovaný matkou prírodou, je kozlík lekársky ideálny pre väčšinu ľudí snažiacich sa podporiť svoju kvalitu odpočinku. Používajú sa iba najkvalitnejšie byliny a korene. Každá z nich je jemne mletá pre rýchle uvoľnenie.

Kozlík lekársky (Valeriana officinalis) je trvalá rastlina pôvodom zo Severnej Ameriky a Európy, má ružové farebné kvety, ktoré vyrastajú z koreňového adresára alebo hľuznatej oddenky. Koreň obsahuje množstvo dôležitých látok ako valepotriates, valerenic kyseliny a ďaľších olejov.

Je dôležité poznamenať, že Kozlík lekársky má výrazný zápach a to natoľko, že noví zákazníci si môžu myslieť, že majú nesprávnu dávku. "Nepríjemná" vôňa je úplne normálna a malo by sa to dať očakávať.

Kozlík lekársky je už dlho používaný ako prostriedok na ukľudnenie nervového systému v reakcii na stres a ako induktorom kľudného spánku. Aj keď ostatné prostriedky boli zavedené až v posledných rokoch, ktoré ponúkajú podobné výhody, Valerian je stále jedným z najpopulárnejších rastlinných prípravkov na trhu a je široko používaný v celej Európe a Nemecku.

Valerian bol používaný ako pomoc pri nespavosti po viac než 1000 rokov. Je to schopnosť pomôcť uvoľniť centrálnu nervovú sústavu, podporuje pocity kľudu, znižuje hladinu úzkosti a stresu, zlepšuje spánok a je známe, že miliónom ľuďom po celom svete.

Zloženie: Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) - 500 mg extraktu z koreňa v 1 kapsule
vegetariánska kapsula: celulóza

Dávkovanie: 2 kapsule pred spaním

Min. trvanlivosť do 05 / 2019
 
Výrobca: NOW FOODS

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! V prípade užívania liekov na predpis sa o užívaní poraďte s lekárom! Po užití nepoužívajte vozidlo a ani tažké stroje!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

« späť