kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Nattokinaza Nattokinase 2 000 jednotiek x 90 vegetariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:38,00 €
Ušetríte - zľava:50% / 19,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
Nattokinase 2 000 jednotiek x 90 veg k

Je to srdcový enzým získaný z tradičného japonského jedla ,,natto,,. Natto je vyrobený zo sójových zŕn. Vlastnosti Nattokinase sa silne podobajú plazmínu - boj proti zrazeninám.

Konzumácia Natto je bezpečná po tisícky rokov pre početné zdravotné výhody. Viacero klinických, ale  aj neklinických štúdií preukázalo, že Nattokinase podporuje zdravú funkciu srdca a podporuje zdravý krvný obeh.

V mladosti nemáme obavy z dopadu stárnutia. Ale neskôr je záujem zostať fit. Udržanie kardiovaskulárneho zdravia - pre ženy aj mužov - môže byť jedna z vašich najväčších obáv. Každé tkanivo v tele závisí na srdci, musí kolovať krv po približne 60.000 kilometrov ciev. Táto komplexná sieť vyžaduje holistický prístup k zdraviu. Enzýmy, ktoré urýchlujú chemické reakcie, môžu pomocť omnoho viacej než  vaše trávenie. Systémové enzýmy sú jedinečná trieda enzýmov, ktoré pracujú na každý systém v tele na  podporu vašeho celkového zdravia.

Zdravý krevný obeh môže robiť zázraky pre podporu Vašeho celkového zdravia. Pokiaľ krvný obeh neni vyvážený, potom vaše tkanivá nedostávajú dostatok živín a krv neni dostatočne využívaná, čo môže zvýšiť bunečnú podráždenosť a znižuje celkové zdravie buniek. Systémové enzýmy, ako nattokinase na podporu zdravého krvné obehu optimálne reguluje množstvo dodávaných živín v tkanive a nechcený odpad odstraňuje z tela pre Vaše lepšie zdravie.

Zloženie: Sója (Soya) - 2000 fibrinolytických jednotiek extraktu z plodov v 1 kapsli
vegetariánska kapsula: mikrokryštalická celulóza
emulgátor: stearát horečnatý (rastlinný zdroj)
prídavná látka: maltodextrín (glukóza)

Dávkovanie: 1 kapsula denne medzi jedlami 

Min. trvanlivosť do 02 / 2021

Výrobca: Doctor’s Best, Inc.

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! Nepoužívať tento výrobok v prípade alergie na sóju alebo v prípade užívania liekov na riedenie krvi!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom. 

 


« späť