kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixOsteo Matrix Osteo PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:79,00 €
Ušetríte - zľava:16.46% / 13,00 €
Dostupné množstvo:1
Množstvo:
MatrixOsteo Matrix Osteo PowerMatrix

Dobrý stav pohybového aparátu to je záruka aktivity, práceschopnosti a vysokej kvality života.

Preparát MatrixOsteo je špeciálne rozpracovaný pre prevenciu a rehabilitáciu ochorenia kostí a kĺbov, obsahuje energoinformačnú matricu kostného tkaniva a liečivých bylín (ľubovník bodkovaný, mumio, koreň puškvorca, vojteška).

Efekt MatrixOsteo je spojený so schopnosťou vyvinúť regulačný účinok na procesy, ktoré sú základom biosyntézy kostného tkaniva, najmä na vzájomný pomer osteoblastov a osteoklastov, čím pozitívne ovplyňuje ich vlastnosti.

V mladosti sa procesy tvorby aj deštrukcie buniek kostného a chrupavkového tkaniva nachádza v rovnováhe. Avšak vďaka stárnutiu sa proces obnovy spomaľuje. Tak dochádza k zníženiu hustoty kostnej trámcoviny a postupnému ubúdaniu kĺbových chrupaviek aj medzistavcových diskov. Toto vytvára podmienky pre vznik takých ochorení, ako sú artróza a osteochondróza. Počíta sa, že ich príznaky sa po 60. roku života viac-menej prejavujú u všetkých.

Preto stojí za úvahu zamyslieť sa nad prevenciou a užívaním MatrixOsteo - preparátu pre ochranu zdravia kostí i kĺbov.

Hustota kostí rýchlo ubúda najmä u žien v období menopauzy. Faktom je, že práve v tomto období sa náhle znižuje hladina estrogénu, ktorý u ženy nezabezpečuje len reprodukčnú funkciu, ale potláča aj procesy úbytku kostných buniek. Preto sa ženám po 50. roku veku odporúča absolvovať vyšetrenie hustoty kostí (denzitometria) a preventívne užívať MatrixOsteo.

Ak už máte problémy s kosťami a kĺbmi, je potrebné zvoliť kombináciu preparátov v systéme pre obnovu a pomoc. Odporúčame doplniť MatrixOsteo o preparáty MatrixSalutem, MatrixRelictum (koncentrát humínových a fulvonových kyselín, vitamínov a minerálov), MatrixAngel (preparát určený k obnove spojivového tkaniva), MatrixCoronar (zdravé cievy).

Objem: 100 ml  

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace

 

« späť