kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

Power Matx - EnergoInformačná programovaná voda- KONEČNE TU !

MatrixThymon1 Matrix Thymon1 PowerMatrix 

Vaša cena:
Bežná cena:43,00 €
Ušetríte - zľava:32.56% / 14,00 €
Dostupné množstvo:3
Množstvo:
MatrixThymon1 Matrix Thymon1

MatrixThymon1 je profylaktický prostriedok zameraný na obnovenie imunity.

Brzlík (Týmus) je jedným z najdôležitejších orgánov človeka. Vzhľadom na veľmi podobá písmenu V, slovenský názov je v preklade z gréčtiny a znamená ,,životná sila,,.

Význam Brzlíku (Týmusu) je veľmi dôležitý pre imunitný systém. Môžeme povedať, že týmus je centrálny orgán imunitného systému, pretože obsahuje lymfocyty, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred poškodením cudzorodými organizmami. Úloha týmusu spočíva v tom, že akoby učí imunitné bunky, formuje ich a uľahčuje ich pohyb. V dojčenskom veku je brzlík zaťažený všetkými funkciami ochrany a až potom s rastom a rozvojom ďaľších orgánov, sú bezpečnostné úlohy čiastočne prevedené na ne. Význam je v tom, že týmus je ,,škola,, zrýchleného učenia buniek imunitného systému (lymfocytov) formujúcich sa z kmeňových buniek kostnej drene. Akonáhle sa dostanú do týmusu, ,,novorodení vojaci,, imunitného systému sa premenia na TR - lymfocyty, ktoré sú schopné bojovať s vírusmi, infekciou a aj autoimunitnými ocoreniami.

Anatómia Brzlíku (Týmusu) má vekovo špecifické funkcie. Pri narodení váži 12 gramov a do puberty dorastá do 35 - 40 gramov. Približne v 15. rokoch začína proces spätného vývoja. V 25 roku už váži 25 gramov a do 70 rokov menej ako 15 gramov a po 70. roku už len okolo 6 gramov.

Zánik Brzlíku (Týmusu) lekári nazývajú opotrebovanosťou alebo regresiou. Prečo u jedných starne Brzlík (týmus) rýchlejšie a u druhých neskôr, nevieme. Iste, čím neskôr, tým lepšie, pretože týmus pomáha spomaľovať naše biologické hodiny, čo znamená - spomaľuje starnutie.

MatrixThymon1 je špeciálne navrhnutý pre podporu funkcie Brzlíku (Týmusu).

Objem: 30 ml

Spôsob použitia: 12 - 15 kvapiek do 50 - 70 ml vody 2x denne

Dĺžka použitia: 2 - 3 mesiace
« späť