kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

Serrapeptaza Serrapeptase extra silná 120 000 jednotiek x 90 vegetariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:79,00 €
Ušetríte - zľava:50.63% / 40,00 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 7 dní
Množstvo:
Serrapeptase 120 000 x 90 kapsli

Serrapeptáza je najlepší protizápalový enzým. Serrapeptáza nemá žiadne vedľajšie škodlivé účinky. Už 25 rokov sa používa v Európe a v Ázii.

Serrapeptáza je unikátny enzým, ktorý odbúrava odpadové bielkovinové produkty v zapálených tkanivách a niektoré bielkoviny tvoriace arteriálny plak. Je produktom enterobaktérie Serratia E 15. V Japonsku sa s názvom Danzen registruje ako oficiálne liečivo aterosklerózy a ischemickej choroby srdca.

Zosnulý nemecký lekár, Dr. Hans Nieper, používal Serrapeptázu na liečenie arteriálnych blokov u svojich pacientov, ktorý mali problémy s koronárnymi tepnami. Taktiež ním liečil prípadné porážky a srdcové infarkty zapríčinené nahromadením plaku, ktorý spôsobil arteriosklerózu. 

Dr. Nieper taktiež tvrdil, že Serrapeptáza rozpúšťa krvné zrazeniny a spôsobuje zmenšovanie alebo zmiznutie kŕčových žíl. 

Baktérie často vytvárajú proces nazývaný tvorba biofilmu, ktorý vedie k rezistencii na antimikrobiálne lieky. S cielom prekonať takú bakteriálnu imunitu robili vedci veľa pokusov s najrôznejšími prostriedkami inhibujúcimi baktérie obalené biofilmom. Ich výskum prišiel až k serrapeptáze. Jedna štúdia robená talianskými vedcami preukázala, že proteolytické enzýmy signifikantne zvyšujú účinnosť antibiotík voči biofilmu. Testy na vnímavosť voči antibiotikám ukázali, že serratiopeptidáza výrazne podporuje aktivitu antibiotika ofloxacínu a že môže inhibovať tvorbu biofilmu.

Serrapeptáza je fibrinolytická látka, silnejšia než iné, známé alkalické alebo neutrálne proteázy, ako napr. bromelain, alebo pronáza. Vďaka tejto schopnosti ju možno použiť ku zlepšeniu priechodnosti ciev, ku zlepšeniu elasticity ciev, ku zlepšeniu čistiacich procesov v horných a dolných dýchacích cestách.

Vedci preukázali rovnako pôsobivé výsledky pri liečbe infekcií u pacientov s karcinómom pľúc po thorakotomiji. Serrapeptáza a cefotiam, antibiotiká so širokým spektrom účinnosti proti gram-pozitívnych a gram-negatívnych mikroorganizmom, boli aplikované 35 chorým s karcinómom pľúc po thorakotomiji. Pacienti boli rozdelení do dvoch skupín. Jediná dávka cefotiamu bola aplikovaná 17 subjektom zo skupiny I. 18 chorých, v skupine II. užívalo kombináciu cefotiamu a serrapeptázy. Hladina antibiotík v tkanive oproti koncentrácií v krvi bola signifikantne vyššia v skupine so serrapeptázou než v skupine s jedinou dávkou antibiotík.

Zloženie: Serrapeptázový enzým (120000 jednotiek serratiopeptidázy v 1 kapsli)
Vápnik (36 mg v 1 kapsli)
vegetariánska kapsula: mikrokryštalická celulóza

Dávkovanie: 1 kapsula denne (nie s jedlom, nalepšie na lačný žalúdok)

Min. trvanlivosť do 01 / 2021

Výrobca: Doctor’s Best, Inc.

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.


« späť