kyslikovy koncentrator DeVilbiss 525 649 EUR, Philips EverFlo 699EUR, Kroeber 833EUR, Weinmann Oxymat 3 peletove kotle pelety brikety bezpecnostne kamery bezpecnostna kamera IP sledovanie domu bytu objektov cez internet na telefone, LED CREE XM-L T6 , digitalne vahy, 5-HTP 5HTP NOW Himalaya Dr Best

NAJ výživové doplnky

5 HTP 100 mg x 120 vegetariánskych kapslí 

Vaša cena:
Bežná cena:29,55 €
Ušetríte - zľava:18.78% / 5,55 €
Dostupnosť:Bežne dodávame do 10 dní
Množstvo:
5 HTP 100 mg x 120 veg. kapslí

5-HTP sa používa na poruchy spánku, depresie, úzkosť, migrény a napätia - bolenie hlavy, fibromyalgia, nekontrolované prejedanie spojené s obezitou, predmenštruačný syndróm (PMS), deficit pozornosti-neporiadok, hyperaktivita (ADHD) a spolu s liekmi na predpis na liečbu záchvatového ochorenia a Parkinsonovú chorobu.

5-HTP, alebo 5-hydroxytryptofan je prekurzor neuroprenášača serotonínu - ktorý je zásadný pre kontrolu nálady, spánku a bolesti. Telo produkuje 5-HTP z tryptofánu, amino kyselina nájdená v malom množstve v high-proteín potravín, ako je kuracie mäso, ryby, hovädzie mäso a mliečne výrobky.

5-HTP môže napomôcť k zvýšeniu produkcie serotonínu v mozgu, ktorý môže pozitívne ovplyvniť náladu. 5-HTP môže tiež pomôcť s ostatnými zdravotnými problémami súvisiacich s nedostatkom serotonínu, vrátane nervozita, telesné napätie, stuhnutosť a pri bolestiach hlavy.

Niektoré prvky spánku sú tiež ovplyvnené s 5-HTP. Doplnenie môže nielen pomôcť s urýchlením zaspávania, ale tiež s nárastom trvania snenia a predľženia hlbokého spánku.

5-HTP môže tiež podporovať redukovanie hmotnosti, pretože pomáha znížiť chute na sladké pochutiny a škroby a to môže prispieť k zdravším stravovacím návykom.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov a najrýchlejšie strebávanie 5-HTP je nutné užívať 5-HTP na lačný žalúdok. Neužívajte 5-HTP viac ako tri po sebe idúce mesiace bez konzultácie s praktickým lekárom.

Prečo je serotonín tak dôležitý?


Serotonín (sa tiež volá 5-hydrotryptophan) ktorý, je nachádzaný v bunkách mozgu a čriev a v krvných doštičkách našej krvi. V tkanive čreva  pôsobí ako stimulant. Väčšine ľudí je pravdepodobne najznámejší serotonín, ako pôsobí v mozgu a to ako neurotransmiter, ktorý pomáha pri prenose nervových impulzov medzi synapsiami. Všetky tieto funkcie robia serotonín veľmi dôležitým, aby celé telo pracovalo systémovo. Serotonínový deficit bol zapletený do porúch nálad, chuti do jedla, ovládanie chuti do jedla, predmenštruačný syndróm, autizmus, poruchy príjmu potravy, fibromyalgia, bolesť hlavy - migrény a mnohé ďalšie poruchy. Niektorý serotonín je premenený do melatonínu, hormónu, ktorý reguluje náš spánkový cyklus, preto serotonín súvisí tiež s nespavosťou a s inými poruchami spánku.

Zloženie: Vitamín C (Kyselina L-askorbová - 200 mg v 1 kapsule)
5-hydroxy L-tryptofán (Griffonia simplicifolia) - 100 mg extraktu zo semien v 1 kapsule
Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid - 15 mg v 1 kapsule)
vegetariánska kapsula: celulóza
regulátor kyslosti: oxid kremičitý

Dávkovanie: 1 kapsulu

Min. trvanlivosť do 08 / 2021

Výrobca: Doctor’s Best, Inc.

Pôvod: Spojené štáty

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Skladovať mimo dosahu detí! Denná dávka sa nesmie presiahnuť! Môže ovplyvniť schopnosť viesť motorové vozidlo alebo obsluhovať stroje! Nepoužívať pri užívaní
liekov proti depresiám!

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Produkty sú registrované na trhu ako výživové doplnky. Nejedná sa o lieky a nemajú schválené diagnostické a ani liečivé účinky. Všetky uvedené údaje na tejto stránke slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 


« späť